Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
14-03-2014 om 14:21
Op het vo van mijn dochter zijn de laatste tijd veel methode onafhankelijke toetsen, zogenaamde MOT's afgenomen. Kinderen hoefden er niet voor te leren, het was een soort cito voor het vo? De uitslag laat minstens zes weken op zich wachten. Kent iemand dit? Mijn dochter zit in de brugklas.
14-03-2014 om 20:26
Marieke
Als het Nederlands, Engels en wiskunde was is het van het CITO, je krijgt de uitslag in de vorm van het niveau wat er bij hoort. Mijn zoon op de havo toen scoorde bijv voor wiskunde ruim VWO, voor Nederlands havo/vwo en voor Engels onder mavo niveau Er is laatst ook een draadje over geweest (of scholen die meenemen in hun beslissing mbt afstromen).
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.