Ouders en School Ouders en School

Ouders en School

Lees ook op
Paddington

Paddington

21-02-2011 om 12:37

Update

Een tijdje geleden liep hier een draadje over mijn dochter.
Op dit moment is het een stuk beter met haar. Ze heeft, doordat het moeten eraf is, weer zin om af en toe te oefenen thuis. Ze komt er dan zelf mee.
Ook pakt ze sinds een ruime week zelf 's avonds een boek of een Donald Duck (voor een kind dat vier weken geleden nog zei dat ze lezen haat, is dat een grote stap)
Het gesprek van het multiteam is nog niet geweest. Wel hebben de juffen een rapport gelezen van een test die wij bijna 3 jaar geleden hebben laten doen. Dat heeft ervoor gezorgd dat mijn dochter nu hulp krijgt bij het plannen van haar werk.
Ook werd ik vorige week door de juf gebeld, of ik het goed vind dat mijn dochter op school getest wordt op dyslectische kenmerken.
Kortom er is in de weken na het 10-minuten gesprek best veel gebeurt. Het belangrijkste vind ik eigenlijk wel dat mijn dochter nu meer ontspannen uit school komt.

Naar laatste reactie
Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.

Wat fijn paddington!

Dat is al een mooi begin: een ontspannen kind!

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.