Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
02-11-2008 om 20:00
Hallo,
Ik las in een draadje hierboven dat een kind eind groep twee de cijfers 1-12 moet kunnen lezen.
Hoe kom ik aan die informatie wat een kind in welke groep moet kunnen? Ik weet dat soort dingen nooit en ben gewoon nieuwsgierig.
Luda
02-11-2008 om 21:08
Rekendoelen
voor de verschillende groepen heb ik hier http://www.dyscalculie.org/kerndoelen.php?a=g3#g3
gevonden.
02-11-2008 om 21:28
Er is toch ook zoiets als
"Het basisschoolboek".Alle info over alle groepen. En het "basisschoolspel".
Ik heb het allemaal niet in huis. Dus heb wel eens de klok horen luiden maar weet niet waar de klepel hangt.
Iemand anders wel?
02-11-2008 om 23:04
O ja
Meer over de vakken die je krijgt op de basisschool. Maar niet per groep ingedeeld.
Wij krijgen hier altijd aan het begin van een nieuw schooljaar een overzichtje wat ze dat jaar gaan behandelen. Een korte inhoud per vak. Maar dat was pas vanaf groep 3.
03-11-2008 om 13:25
Tussendoelen en leerlijnen
Op http://tule.slo.nl/ staan de kerndoelen met daarbij per kerndoel de tussendoelen voor groep 1/2, 3/4, 5/6 en 7/8. Voor zover ik begrijp zijn deze tussendoelen niet verplicht, dus het kan best dan een school andere eisen aanhoudt (ik zie ook geen sociaal-emotionele klets), maar 't is wat.