Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
17-04-2009 om 12:29
Dag allemaal,
In de meivakantie willen we met de klaptent (vouwwagen) naar het Franstalige deel van België, naar de Ardennen. Wie kent daar een leuke camping? We zijn met drie kids, 11, 9 en 8 jaar. Er moet wel wat te doen zijn in de zin van zwemmen (een riviertje is genoeg) of een speeltuin. Niet al te klein dus.
Wie o wie heeft een leuk adresje?
Me Jane
18-04-2009 om 14:44
Bij rochefort
in de buurt, http://www.campingrelaxi.be/
Leuke camping, wel veel nederlanders. Er is een riviertje bij waar je heerlijk dammen kunt bouwen met stenen. In de buurt zijn de grotten van Rochefort zeer de moeite waard, prachtige grotten en niet zo toeristisch als bv. de grotten van Han (ook in de buurt).
25-04-2009 om 23:20
Ile de faigneul met riviertje
een eiland in de rivier, niet groot, maar wel leuk
29-04-2009 om 15:42
Familiecamping
la petitte suisse, erg leuk, nederlandse kinderannimatie, niet te groot, lekker overzichtelijk. Ligt in de buurt van Laroche.