Vakantie en uitjes Vakantie en uitjes

Vakantie en uitjes

Rieke

Rieke

06-08-2010 om 23:09

Omgeving haarlem

Met een vriendin heb ik afgesproken om een paar dagen naar zee te gaan, maar we willen ook lekker winkelen en misschien een avond naar de sauna.
Ons oog is op Haarlem gevallen. Weet iemand een leuke bed and breakfast en een fijne sauna ??
Alvast dank !

Naar laatste reactie
Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.
Rieke

Rieke

08-08-2010 om 12:25

Weet iemand een leuk adres voor mij?

Nog weer even omhoog hoor.

Sorry

ik ken geen b&b's hier en er is wel een sauna van Egmond maar daar ben ik nog niet geweest (wel bij de schoonheidsspecialiste maar dat viel tegen) maar daar hoor ik wel positieve dingen over, het is qua styling niet mijn ding (bruin hout, kleedjes etc).

Ik zou om te shoppen aan raden de straatjes te nemen rondom de bavo, je hebt de grote winkelstraat met de bekende winkels maar je hebt dus ook allerlei straatjes waar leuke boetiekjes zijn.

Zijn er geen websites met leuke bb's in H'lem ?

Vic

Vic

08-08-2010 om 20:32

Sauna

Ik hoor alleen maar positieve verhalen over de sauna Van Egmond, ook op internet alleen positieve reviews. Voor mijn verjaardag krijg ik een dagje sauna cadeau (nog nooit gedaan, dus ik ben benieuwd) en dan gaan we hier heen.
Het Carlton Square in Haarlem is een goed hotel, met gezellige bar, maar waarschijnlijk wel wat prijziger dan een b&b.

Rieke

Rieke

11-08-2010 om 21:20

Bedankt

De sauna Egmond lijkt mij wel wat, heb ik net bekeken. En op de site b&b van kaaskopje staat genoeg en dat is juist het probleem. Er zijn er zoveel! Maar wij vinden vast wel iets..

Vic

Vic

11-08-2010 om 21:41

Rieke

Ik heb ook eens op die B&B website gekeken. Een van de eerstgenoemde ligt in een helemaal niet zo leuke straat (nogal een achterbuurt). Daar zou ik dus wel op letten. Misschien wil je 's avonds ook nog over straat, en dat wil je dan wel een beetje veilig doen.

Kaaskopje

Kaaskopje

12-08-2010 om 13:50

Dus

als ik een keer met man naar Haarlem wil, is het handig om eerst hier te checken of een adres een goed idee is
Ook al is het vrij dicht bij huis, lijkt het mij echt leuk om 2 nachtjes naar Haarlem te gaan en daar rond te fietsen. Mijn dochter is bijvoorbeeld gister heen en terug naar Heemstede gefietst, dat is te doen, maar als het niet nodig is....

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.