Vakantie en uitjes Vakantie en uitjes

Vakantie en uitjes

Sterre42

Sterre42

20-08-2010 om 16:22

Reisgids rome

Binnenkort ga ik opnieuw naar Rome, ik ben er al een paar keer geweest.

Ik ben op zoek naar een leuke reisgids waar juist die plekken in beschreven staan die je anders niet zou vinden. Leuke weetjes, net ff anders dan de doorsnee grote bezienswaardigheden.

Wie heeft er een leuke tip?

Naar laatste reactie
Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.
Maylise

Maylise

20-08-2010 om 22:02

Blue guide

Ik vind de Blue Guide reisgids van Rome erg goed. Heel uitgebreid en vooral erg gericht op achtergrond informatie. Hele uitgebreide historische en culturele beschrijvingen. Minder gericht op het praktische daarentegen dus weinig restaurants/winkels/hotels vergeleken met bijvoorbeeld Lonely Planet of Rough Guide.
Let's Go vind ik ook altijd een leuke reisgids. Die hebben wel veel praktische informatie en daarnaast ook altijd wel leuke wetenswaardigheden en wat apartere dingen.

Maylise

Sterre42

Sterre42

21-08-2010 om 12:15

Dank

Ik ga eens even snuffelen in de boekhandel.
Info over restaurants/winkels/hotels heb ik niet nodig, ben echt op zoek naar leuke tips, eens kijken of ik wat vind.

Dank je voor je tips!

Thuis in rome

Het boek : "Thuis in Rome" van Rosita Steenbeek. Ligt vast ook wel in de bieb.

Damajo

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.