Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
15-04-2012 om 12:58
Wie weet een mooie snorkel (niet duik!) bestemming in Europa? Maar waar niet alleen rotsen zijn, maar ook een aardig zandstrand in de buurt is?
15-04-2012 om 13:50
Snorkelverslaafde
Eigenlijk stelt het in heel Europa weinig voor als je in Thailand gesnorkeld hebt. We hebben het al op veel plekken in zuid Europa gedaan. Het beste is dan in mijn ogen Griekenland, hier vind je nog mooie baaitjes waar je leuk kunt snorkelen, ook op Corsica zijn er plekken te vinden. Verder is het water erg helder in Kroatië maar daar is weer heel weinig of geen zandstrand.
Hier vind je nog wat tips. http://weblog.zoover.nl/nieuws-onderzoek/vakantieonderzoek/duiken-en-snorkelen-in-europa-waar-gaan-we-dit-jaar-naar-toe/
15-04-2012 om 14:47
Tsja
hou maar op, Thailand ja, dan is Europa een saaie badkuip! Maar Thailand zit er niet in, helaas. Het moet ook een bestemming zijn om met kids voor het eerst te gaan snorkelen, dus makkelijk vanaf de kant te bereiken en niet al te ver!
15-04-2012 om 16:23
Bretagne
is heel mooi, maar uiteraard niet zo warm.. De mooiste snorkel/duikplaatsen zijn aan de noordkust, maar als je de zuidkust opzoekt zijn er ook zeker plaatsen te vinden met een combi van leuke snorkelplaatsen en zandstranden. Voor langer verblijf in het water moet je dan wel een wetsuit of op zijn minst een shorty aandoen. Die hebben wij toen de kids klein waren op marktplaats gekocht, gaat prima.
Marjoleine