Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
28-10-2010 om 07:54
Sinds afgelopen week heb ik gemerkt dat mijn zoon het heerlijk vindt om met een koptelefoon naar muziek te luisteren. Zelfs naar de tv, gek genoeg. Hij wordt er blij en rustig van. Dus ik denk erover om voor hem een mp3 of mp4 (of wat heb je tegenwoordig nog meer) en een koptelefoon. Ik ben daar behoorlijk een tijd uit die wereld geweest en vraag me af wat nu een goede is voor een jongen van bijna 5, makkelijk om te leren bedienen, een die niet snel kapot gaat, knoppen die hij kan bedienen etc. Idem voor een koptelefoon. Bestaat zoiets ?
28-10-2010 om 15:40
Ik denk
Dat je het beste bij een grote elektronica zaak kunt gaan kijken. Want ik weet dat het aanbod aan mp3 spelers nog wel eens kan verschillen. In een winkel kun je zelf kijken welk apparaat handige knoppen heeft. Je kunt dan ook kijken wel apparaat bij je budget past. Een optie is de iPod shuffle. Die heeft weinig knoppen dus daar kan niet veel mis mee gaan
Wij hebben voor onze kinderen (4 en 9) koptelefoons van Senheiser. Zitten prima en het geluid is goed.
11-11-2010 om 17:23
Picasso
Bedankt voor je reactie. Ondertussen heb ik er inderdaad twee aangeschaft, op weg geholpen door jouw posting!
Nu inderdaad twee koptelefoontjes. Senheiser, ik heb er naar gekeken, hebben die ook kinderkoptelefoons ? Welke heb jij/kan jij aanraden ? Ik heb er hier een van de hema maar die is echt veel en veel te groot, hoewel het een kinderding is.