Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
02-06-2009 om 11:30
Hoi
Weet iemand misschien een goed dierenpension in de buurt van Euro Disney? Wij willen begin augustus als verrassing voor de kinderen op weg naar Zuid-Frankrijk eerst twee dagen naar Euro Disney, maar dan moeten we wel een goed verblijf vinden voor ons hondje. Ik heb gezien dat huisdieren niet zijn toegestaan in de “Disney”-hotels, en uiteraard zal hij overdag uitgelaten en verzorgd moeten worden.
Weet iemand misschien een goed adres?
Alvast bedankt!
Groetjes
babs
02-06-2009 om 14:24
Bij disney
Wij waren in de meivakantie in Disneyland en ik zag aan het begin van het park (einde parkeerplaats) een gebouw staan met daarop de tekst dierenopvang. Misschien kun je er achter komen hoe dat werkt.