

Vakantie en uitjes

Jacoline29
13-12-2009 om 10:41
Oostenrijk zomer
Hallo Allemaal,
Wie weet er leuke campings in Oostenrijk voor de zomer?
kinderen zijn dan 8,6 en bijna 4
Liefst kindvriendelijk en niet te groot
met zwembad en activiteiten.
we gaan met een grote tent en willen naar de gebieden Voralberg/Tirol
Op internet al wat gezocht maar nog niet echt iets leuks gevonden.
Tips zijn welkom.
Jacoline

Janeway
13-12-2009 om 14:46
Sonneberg
Campingsonnenberg in Nuziders vlak bij Bludenz.
Wij stonden hier jaren geleden al en het schijnt er nu nog steeds erg leuk te zijn. De camping is niet te groot bied wel wat aan activiteiten geloof ik maar heeft geen zwembad. Daarvoor moet je naar Bludenz. In het hoogseizoen zijn er wel wandelingen die door de eigenaar georganiseerd worden.
http://www.camping-sonnenberg.com/
of kijk eens op http://www.camping-oostenrijk.nl/
groetjes

Moppeke
13-12-2009 om 19:30
Diverse campings
Hoi Jacoline, deze camping is misschien wat voor je. Prachtig gelegen en leuk voor de kids: http://www.alpencamping.at/1/nl/alpencamping
Campingoverzicht Voralberg: http://www.campingo.com/camping_vorarlberg.htm
Have fun!

Ilva
15-12-2009 om 09:40
Lermoos
In Lermoos heb je Happy-Camp Hoffherr. Een hele mooie camping. Ze hebben zelf geen zwembad maar het hotel ernaast heeft een prachtig (binnen)zwembad en heel grote sauna, echt heel mooi. Naast de camping ligt een hele grote speeltuin (is niet van de camping maar hoort gewoon in het dorp). De speeltuin ligt tussen het de camping en het hotel met het zwembad. Je kunt heerlijk eten op de camping voor weinig geld en de douches zijn heerlijk en erg schoon. Enige nadeel, de eigenaar kan nog wel eens sjarerijnig (hoe schrijf je dat?) zijn. Maar ik vind het heerlijk daar en als ik zeker zou weten dat de zon er vaker zou schijnen zou ik er zo twee weken gaan zitten.(Wij hebben een tent, met een caravan zou ik wel gaan). In de buurt zijn veel kabelbanen en je kunt er heerlijk wandelen. Het is niet zo ver weg (net over de duitse grens bij Garmisch-Partenkirchen). Maar de bergen zijn er wel heel hoog. Hopelijk is het weer het komende jaar beter dan gaan we weer langs op de terugweg vanuit Italië.

Annette
16-12-2009 om 23:27
Geen camping maar geweldig appartement met zwembad
http://www.appart-laijola.eu/637/Nederlands/Home/Startpagina.html
Gaan er komende zomer heen, en met kerst skieen

Jacoline29
17-12-2009 om 13:15
Anette
Ik heb even op die site gekeken,maar begrijp de prijslijst niet helemaal.Ik wil zeg van 31 juli-7 aug een weekje dan daarheen,dan staat bij app 12 95€,dus dat is dan per persoon per nacht 95€?of voor 5 personen €95,- per nacht?

Jacoline29
20-12-2009 om 13:51
He meiden(en ev jongens)
kijk nu pas bij mijn draadje en zie nu pas de reacties van janeway,moppeke en ilva staan(sorry).Zal zeker even kijken op de sites,ga nu even van de sneeuw in Nederland genieten
thanks en meer is welkom.

Velsenaartje
30-12-2009 om 13:49
Boerderijvakantie
kijk eens op www.boerderijvakantie.nl
Wij zijn toen in Abtenau geweest....
echt helemaal top.