Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
18-06-2010 om 15:55
wie heeft er tips voor sites waarop ik een eenvoudig onderkomen kan vinden voor 2 personen in juli? In Nederland of België, liefst met strand in de buurt.
Ik heb wel iets gevonden met huisjes, maar die zijn dan meestal voor meer personen en de prijs wordt voor 2 dan toch wel veel.
Een klein huisje, caravan oid is prima. Luxe hoeft niet. Liever geen hotel of pension. Misschien weet iemand een privé caravan voor een weekje?
Kari
19-06-2010 om 16:13
Kari
Er zijn ook echt wel huisjes voor 2 personen te vinden, zeker als je niet voor de parken kiest. Wij hadden in februari een 2-persoonshuisje in Ameland (maar ik ben bang dat die in juli al bezet is) en eerder een ontzettend leuk 2 pers.appartementje in Normandiè, al googlend gevonden.