Zorgenkinderen Zorgenkinderen

Zorgenkinderen

Lees ook op
Fianna

Fianna

15-02-2011 om 20:21

Concerta valt niet goed


Naar laatste reactie
Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.
Guinevere

Guinevere

14-03-2011 om 20:15

Inderdaad fio

Ik had dat ook gezien, het klinkt nogal anti-homo. Een onprettige zinsnede in elk geval. Zijn homo's niet mannelijk ofzo?

Elisa Gemani

Elisa Gemani

15-03-2011 om 14:18

Homoseksueel

... mijn beste (homoseksuele) vriend is meer mans dan de gemiddelde hetero man LOL. Mijn zoon heeft als "vaderfiguur" een homo en daar ben ik bijzonder blij mee. De gemiddelde man kan daar een voorbeeld aan nemen!

Beau Ter Ham

Beau Ter Ham

15-03-2011 om 17:33

Rianne

In de vensterbank klimmen is toch geen kwajongens gedrag?

Fianna

Fianna

17-03-2011 om 21:33

Update met verhoging ritalin

Zoon zit nu op 2 keer 10 mg en 1 keer 5 mg ritalin en het gaat goed. Net 10 minuten gesprek gehad en volgens zijn juf gaat het geweldig op school. Hij werkt heel goed, als hij zo door gaat heeft hij alleen maar g-tjes op zijn volgende rapport en hij is heel leuk, lief en behulpzaam (teder noemde ze hem) naar andere kinderen.
geweldig!
Thuis gaat het ook heel goed en hij lijkt heel goed in zijn vel te zitten, Echt heel erg fijn.

ijsvogeltje

ijsvogeltje

17-03-2011 om 23:48

Fijn!

Fijn Fianne, het is toch steeds weer een zoektocht. Hier is zoon drie weken geleden over gegaan op Concerta en het gaat erg goed. Al drie weken geen driftbui meer gehad.

Fiorucci

Fiorucci

18-03-2011 om 09:24

Mooi!

Oh dat is fijn zeg,leuk!

Guinevere

Guinevere

18-03-2011 om 22:49

Heel mooi

Heel mooi. Hier werkt de 20 mg Medikinet ook goed. Jammer dat zoon nu 's avonds niet meer in slaapt valt. Is nu nog wakker notabene, ik word er gek van en hij ook. Idioot gewoon, dat spul is al een uur of 7 uitgewerkt en nog slaapt hij niet.

Kobalt

Kobalt

18-03-2011 om 23:20

Ook ik

Ook ik ben blij voor jullie. Gelukkig maar.

Fianna

Fianna

19-03-2011 om 07:05

Guinevere

Oh wat vreselijk is dat zeg! Ik kan me zo goed voorstellen hoe frustrerend dat is. Wat raar idd dat de medikinet zo lang doorwerkt. Nog steeds geen rebounds meer?
Waarom krijgt hij geen Ritalin, misschien gaat dat beter. Oja, ik geloof dat zijn juffen het vaak vergaten te geven oid?
Lagere dosering medikinet?

Guinevere

Guinevere

19-03-2011 om 11:18

Fianna

Met ritalin stuitert hij van de ene rebound in de andere, dat hebben we vorige week al geprobeerd. En die 20 mg is echt noodzakelijk voor school, vorige week had hij voor het eerst van zijn leven een keer tijd over na de taalopdracht!!!
Gisteravond sliep hij uiteindelijk om half 12, na 1,2 mg melatonine én 150 mg valeriaan. Terwijl hij anders KO gaat op 0,3 mg melatonine. En reuze fijn, hij was weer klaar wakker om half 7. Van der week ook al een paar van deze nachten gehad, straks krijgt hij wallen onder zijn ogen van vermoeidheid. :-p
Nou ja, hij lijkt toch fit vandaag.

Fianna

Fianna

19-03-2011 om 11:54

Jezus!

Om half 12!!!! Ik heb met je te doen hoor (en met je zoon), wat enorm frustrerend.
Trouwens onze zoon met standaard 1 mg melatonine, anders slaapt hij echt niet.
Welke dosering Ritalin heb je dan geprobeerd?

Guinevere

Guinevere

19-03-2011 om 22:44

Frustratie

De frustratie ligt eigenlijk vooral aan onze kant. Als het aan hem ligt gaat hij elke dag om 22.00 naar bed. Eerst nog lekker een uurtje sterren kijken voor het slapengaan, dat werk. Jammer voor hem dat wij dat geen goed idee vinden. Vanavond is hij in elk geval om half 10 KO gegaan, na eerst uitgebreid de dichtbijstaande maan bestudeerd te hebben, en na een forse dosis KO-middelen. De suggestie dat hij morgenochtend verplicht tot 9.00 in zijn bed moet blijven liggen werd door hem van de hand gewezen als ware het een vorm van kindermishandeling.
We hebben hem 5 mg gewone ritalin gegeven, na uitwerking van de medikinet. Hij werd er bij uitwerking een kwaad kind van. Echt heel heftig, heb hem zelfs in de voortuin moeten parkeren wegens onhoudbaar gedrag.
Vandaag hebben we het anders gedaan, in de ochtend 2,5 mg ritalin en aan het begin van de middag zijn (halve) weekenddosis medikinet. Dat ging wél goed, de medikinet ving natuurlijk de mogelijke rebound op.

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.